Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17977
Stary 04.04.2011, 15:33
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Klub musi na czym zarabiac, to takie trudne do zrozumienia. Wolisz dac zarobic obcemu w sklepie a nie Wisle(w przyszlosci jak skoncza z kioskami). A transferow to by sie chcialo.
Zgadzam sie ,że klub musi zarabiac. Ale czy klub nie potafi przewidzec, że sporo picia na poprzednich meczach nie ma po meczu bo sie skonczyło to na nastepnym bedzie podobnie i pasowało by aby picia było więcej
Odpowiedz cytując