saklak1906 napisał(a):

|
Klub musi na czym zarabiac, to takie trudne do zrozumienia. Wolisz dac zarobic obcemu w sklepie a nie Wisle(w przyszlosci jak skoncza z kioskami). A transferow to by sie chcialo.
|
Zgadzam sie ,że klub musi zarabiac. Ale czy klub nie potafi przewidzec, że sporo picia na poprzednich meczach nie ma po meczu bo sie skonczyło to na nastepnym bedzie podobnie i pasowało by aby picia było więcej
