Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10245
Stary 04.04.2011, 15:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wow, władze Legii postawiły na nową jakość. Piłkarz bity po pysku po meczu tłumaczy się przed stowarzyszeniem kibiców:

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93...zezniczak.html

Jestem przekonany, że po takiej "reakcji" klubu już ustawia się kolejka chętnych piłkarzy, którzy zechcą po sezonie wzmocnić Legię. Myślę, że to zajebista motywacja: "przyjdź do nas. Jak ci nie będzie szło, dostaniesz po mordzie".

ITI pogrąża Legię coraz bardziej. Teraz w wyścigu o kolejnych zawodników w okienku letnim konkurencja - przede wszystkim Amika i Wisła - będą miały świetny argument. Brawo!

A jak to jeszcze zachęci sponsorów!
ITI jest w beznadziejnej sytuacji. Nie zrobią nic to będzie nagonka GóWna i takie teksty jak powyżej. Zareagują to znowu się zacznie protest -> brak dopingu na Żylecie -> chujowa atmosfera na całym stadionie -> jeszcze gorsze wyniki kopaczy.
the end
Odpowiedz cytując