|
Wydaje mi się że jak zdobędziemy MP to perspektywa gry w europejskich pucharach plus kontakty i znajomość rynku Stana Valcxa spowoduję że kilku naprawdę wartościowych zawodników do nas przyjdzie! Co jak co ale Holendrzy naprawdę tu poważnie myślą o LM lub przynajmniej LE
|