masterlag napisał(a):

A ja tam sobie myślę, że kogoś z trójki Piech-Sikorski-Jankowski (tak, PN przesadziła z ta nagrodą, ale nie patrzmy już na to; kolejność nieprzypadkowa jeśli chodzi o moją opinię) można by sprowadzić. Każdy z nich mógłby spokojnie wchodzić z ławki, a w razie prawdziwie dobrej formy wychodzić w podstawowej 11-tce.
Nie śmiejmy się z nich, bo sami mamy tylko Genkova (który dopiero zaczyna się aklimatyzować). Przecież Żurawskiego nie można teraz traktować poważnie (niech już się .
|
Mnie się wydaje, że Genkov to jest napastnik wyłącznie na 4-4-2 i bez kolegi do ataku typu Paweł B. nie doczekamy się wiele wiecej niż dotąd widzimy.