Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43983
Stary 04.04.2011, 13:31
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Połowy drużyny nie wymienimy. To niemożliwe. Najprawdopodobniej przyjdzie jeden napastnik, pod warunkiem, że nie przedłużymy kontraktów z Zurawiem i Riosem.

Pewnie szukają kogoś, kto będzie mógł grać na pozycji Sivakowa/Jirsaka, bo ten pierwszy raczej nie zostanie i obaj na razie nie są graczami marzeń Maaskanta.

Zostaje jeszcze kwestia bocznych obrońców. Nie wiem tylko czy przyjdzie jeden, czy dwóch. I to pewnie jest podstawa planów transferowych.

Na środku obrony, jeśli zostanie Chavez pewnie żadnych ruchów nie będzie. Ewentualne dodatkowe transfery pewnie będą zależały od tego, kogo jeszcze się pozbędziemy.
Przydałaby się trójka bocznych obrońców. Dwóch do pierwszego składu i jeden rezerwowy. Myślę, że warto by było ściągnąć Baszczyńskiego, który może występować na bokach i środku obrony.
Środkowy pomocnik? Mi by pasował Kaźmierczak lub Traore...
Powód: Hehe oczywiście chodziło mi o dwóch bocznych OBROŃCÓW!!!
Ostatnio edytowane przez Titto : 04.04.2011 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując