Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10239
Stary 04.04.2011, 13:09
harthausen napisał(a):
GW nie czytam, czasami mi PS wpadnie do ręki.
A z tym goleniem frajerów zawsze i wszędzie to ostrożnie, bo wystarczy zajrzeć do archiwów, choćby z Widzewem o mistrza u Was.
Kto był frajer i kto kogo ogolił
Akurat mecz z Widzewem to był zmierzch tej ekipy. Kończył się okres 2-3 lat, gdy od widzimisie piłkarzy zależało czy wygram tym razem 3-0 czy jednak 5-0.

W dyskusje o tabeli wszechczasów nie dam się wciągnąć, bo jej kwestionowanie to nie mój poziom.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując