haha, to by było, wymienić trenera któremu nie idzie na takiego któremu... nie idzie

wogóle to u nas za szybko zwalnia się szkoleniowców, piłkarze wiedzą, że wystarczy kilka słabych meczów i coach jest na cenzurowanym, potem jeszcze jakaś spektakularna wtopa i zmiana.