Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43982
Stary 04.04.2011, 11:54
willow napisał(a):Wyświetl post
Jakby tak spojrzeć na transfery pod kątem europejskich pucharów, a nie polskiej ligi, to połowa drużyny do wymiany.
Połowy drużyny nie wymienimy. To niemożliwe. Najprawdopodobniej przyjdzie jeden napastnik, pod warunkiem, że nie przedłużymy kontraktów z Zurawiem i Riosem.

Pewnie szukają kogoś, kto będzie mógł grać na pozycji Sivakowa/Jirsaka, bo ten pierwszy raczej nie zostanie i obaj na razie nie są graczami marzeń Maaskanta.

Zostaje jeszcze kwestia bocznych obrońców. Nie wiem tylko czy przyjdzie jeden, czy dwóch. I to pewnie jest podstawa planów transferowych.

Na środku obrony, jeśli zostanie Chavez pewnie żadnych ruchów nie będzie. Ewentualne dodatkowe transfery pewnie będą zależały od tego, kogo jeszcze się pozbędziemy.
Odpowiedz cytując