willow napisał(a):

|
Jakby tak spojrzeć na transfery pod kątem europejskich pucharów, a nie polskiej ligi, to połowa drużyny do wymiany.
|
Połowy drużyny nie wymienimy. To niemożliwe. Najprawdopodobniej przyjdzie jeden napastnik, pod warunkiem, że nie przedłużymy kontraktów z Zurawiem i Riosem.
Pewnie szukają kogoś, kto będzie mógł grać na pozycji Sivakowa/Jirsaka, bo ten pierwszy raczej nie zostanie i obaj na razie nie są graczami marzeń Maaskanta.
Zostaje jeszcze kwestia bocznych obrońców. Nie wiem tylko czy przyjdzie jeden, czy dwóch. I to pewnie jest podstawa planów transferowych.
Na środku obrony, jeśli zostanie Chavez pewnie żadnych ruchów nie będzie. Ewentualne dodatkowe transfery pewnie będą zależały od tego, kogo jeszcze się pozbędziemy.