Cytat:
|
Mariusz Pawełek: Trochę zaskoczyły mnie zaskoczyły te ruchy w Krakowie, w tym ściągnięcie 34-letniego bramkarza na moje miejsce
|
Mariusz pod każdym względem bramkarskiego rzemiosła jest słabszy od Pareiki. Począwszy od umiejentosci czysto bramarskich takich jak gra na lini, wychodzenie do dośrodkowań, wznawianie gry (generalnie gra na nogami), dodają do tego takie coś jak spokój w bramce którego Pawełek nie ma. Delikatnie mówiąc nie wypada mu oceniać bo jest słabszy od Sergieja i jego wiek nie ma tu żadnego znaczenia bo moim zdaniem on pobroni jeszcze kilka ładnych lat. Mam nadzieję, że u nas.
Widziałem jego ostatni mecz z Trabzonem, Mariusz grał w siatkówkę o bronieniu tutaj mowy być nie mogło. Cieszę się że mamy nareszcie bramkarza bo z Mariuszem to nigdy nie wiadomo... on może sobie wrzucić piłkę do własnej bramki w meczu eliminacji do CL.