Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 04.04.2011, 11:30
Przejmujecie się ocenami Kowalczyka i Iwana?
To są oceny subiektywne, i co by weszło nie pisało jakich maja zajebistych oceniaczy, to oceniający nie powinien kierować się przy ocenianiu piłkarza tym, ile się od niego oczekuje, a wg mnie stad wziely sie takie rozbieżności pomiedzy Małeckim-Jirsakiem-Maorem..

edycja - ok, mój błąd
Ostatnio edytowane przez fan01 : 04.04.2011 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując