Przejmujecie się ocenami Kowalczyka i Iwana?

To są oceny subiektywne, i co by weszło nie pisało jakich maja zajebistych oceniaczy, to oceniający nie powinien kierować się przy ocenianiu piłkarza tym, ile się od niego oczekuje, a wg mnie stad wziely sie takie rozbieżności pomiedzy Małeckim-Jirsakiem-Maorem..
edycja - ok, mój błąd
