Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 04.04.2011, 11:13
Rozbieżność ocen od 8 do 1 troszkę niezbyt dobrze wygląda. Małecki Małeckim, ale są też inni do oceniania. Czy Melikson zasłużył na 6, jeśli Małecki dostał 3? Za dwa dobre podania ocena poszła o 3 w górę? Bo po za tym niczym się nie wyróżnił i moim zdaniem jeśli to nie najgorszy, to jeden ze słabszych jego występów w Wiśle. Jirsak też niewidoczny, więc jeśli Małecki 3, to on też.
Ale 'fachowość' doskonale widać po ocenach piłkarzy Jagiellonii. Skąd wymyślił te 1 dla Franka i Sotirovica? Gdyby skala ocen była 1-5 to ok, ale przy 10-cio stopniowej skali zasłużyli na oceny 2-3. Przecież Jaga ponoć grała lepiej od Wisły, więc czemu tak niskie oceny? Jakby Wisła wygrała 6-0, to dałby oceny minusowe?
Odpowiedz cytując