|
Niby rywal w slabej formie, niby male szanse zeby sie cos zmienilo przez tydzien ale....
Zawsze ciezko Nam szlo w Kielcach (tak jak w Bytomiu).
Nas zespol punkty ciula, ale gra nie zachwyca.
Maja Niedzielana ktory przy Naszych "pewnych" obroncach moze cos Nam wbic.
Maja tez dobrych wykonawcow stalych fragmentow gry, co przy Naszej ostatniej "umiejetnosci" ustawiania sie w obronie przy tym elemencie gry dla przeciwnkia moze sie tez zle skonczyc.
Mimo wszystko wierze, ze Nasza gra bedzie lepsza niz ostatnio i ze przywieziemy komplet punktow do Krakowa.
|