Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10225
Stary 04.04.2011, 08:45
Jak czytam informacje, że następcą "złotoustego" w Legii ma być Kasperczak, to stwierdzam, że ten klub dąży do samozniszczenia.
Tabela strasznie się spłaszczyła. Między drugą, a jedenastą drużyną jest 5 punktów.
Odpowiedz cytując