Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 04.04.2011, 08:24
Trzeba zbierać punkty w każdym meczu, i może za 3-4 kolejki już będziemy mistrzem i sobie pojedziemy świętować do Warszawy albo w meczu z Cracovia
Odpowiedz cytując