Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10263
Stary 04.04.2011, 08:18
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Chavez i Pareiko w 11 kolejki na L+E.
Dziwne z tym Chavezem, Ja osobiscie uwazam ze lepiej w tym meczu sprawowal sie Jaliens. Co do Pareiko to wiadomo, pelna zgoda.


Widze tez ze C+ ostatnio wykazuje wieksze zainteresowanie Maleckim, najpierw zaproszenie do L+E a teraz wywiad 1 na 1. Ciekawe ciekawe.
Odpowiedz cytując