|
Wisła teraz przypomina drużynę Skorży II sezonu. To już nie to samo, ale najważniejsze, że skutecznie. Najważniejszy cel to zdobyć mistrza, później można liczyć, ze Holendrzy przepracują dobrze okres transferowy i uda nam się dojść do fazy grupowej LE, czy nawet daleko zajść w LM, może nawet faza grupowa - ale to tylko marzenia
Podobno Skorża ma ultimatum, Henio może być następcą. Jak to oni pięknie sobie strzelają samobóje. Henio, z całym szacunkiem - jest już trenerem wypalonym, bez pomysłu
|