Racja. Pareiko ->czyste konto, obroniony karny, cały mecz pewnie i bezbłędnie i jeszcze asysta i nota 8
A w ogóle to śmiech na sali w Szybcej Piłce. Abstrahując od tego, że jest to naprawdę szybka piłka bo całą kolejkę omawiają w 20 minut to co takiego zrobił Sapela, że jego wybrali do 11
