Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 03.04.2011, 23:06
Mnie sie podobały dwie rzeczy.

Wyjscia Pareiki do dośrodkowań i trzymanie linii spalonego. Jak gra Q to nie ma czegoś takiego że wychodzi cała obrona poza Bunozą i pułapka offsajdowa zostaje spalona. Ale gra z przodu do poprawy i miażdymy Koronę a potem przygotowujemy się do naprawdę ciężkich meczów.
Odpowiedz cytując