|
Mnie sie podobały dwie rzeczy.
Wyjscia Pareiki do dośrodkowań i trzymanie linii spalonego. Jak gra Q to nie ma czegoś takiego że wychodzi cała obrona poza Bunozą i pułapka offsajdowa zostaje spalona. Ale gra z przodu do poprawy i miażdymy Koronę a potem przygotowujemy się do naprawdę ciężkich meczów.
|