Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10216
Stary 03.04.2011, 23:01
wwf napisał(a):Wyświetl post
0-22

w 1991 roku byliście na 10 miejscu na koniec sezonu. Teraz pewnie będziecie na koniec w najgorszym wypaku na 4 miejscu czyli jak rok temu.
I od tego czasu, tj. 91 zawsze jesteśmy w pierwszej piątce ligi. Przy czym tym razem na moje oko są wielkie szanse na to, by się w tej piątce nie zmieścić. Za dużo wyjazdów (większość poprzegrywamy) z drużynami walczącymi o trójkę. Nie zdziwię się jak będziemy na 7-8 miejscu. A chciałbym 10, żeby doszło do jakiejś formy oczyszczenia.

P.S. Kto Ci płacze?


harthausen napisał(a):Wyświetl post
dziwne masz pytania wwf, przecież wiadomo ogólnie że oni zawsze walczą o najwyższe cele i Warszawa musi panować
A myślisz , że dziennikarzyny z tych wszystkich telewizji stamtąd czy gazetek tak lubią jeździć dalej niż do Piaseczna ?
Po co , Konwiktorska czy Łazienkowska bliżej
Trudno żeby lider tabeli wszechczasów ligi polskiej walczył o 3 miejsce w lidze. Zresztą aktualnie na trybunach 'rządzi' moje pokolenie, a więc ludzi wychowanych na Legii, która goliła frajerów zawsze i wszędzie. Trudno wobec powyższego mieć inne wymagania. Zresztą zrozumiesz gdzieś w 2020 roku

P.S. Większość tych dziennikarzyn (zwłaszcza dział sportowy w Wyborczej) to przyjezdni. Polecam najpierw zdobyć dane, a potem budować tezy.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując