wwf napisał(a):

0-22
w 1991 roku byliście na 10 miejscu na koniec sezonu. Teraz pewnie będziecie na koniec w najgorszym wypaku na 4 miejscu czyli jak rok temu.
|
I od tego czasu, tj. 91 zawsze jesteśmy w pierwszej piątce ligi. Przy czym tym razem na moje oko są wielkie szanse na to, by się w tej piątce nie zmieścić. Za dużo wyjazdów (większość poprzegrywamy) z drużynami walczącymi o trójkę. Nie zdziwię się jak będziemy na 7-8 miejscu. A chciałbym 10, żeby doszło do jakiejś formy oczyszczenia.
P.S. Kto Ci płacze?
Trudno żeby lider tabeli wszechczasów ligi polskiej walczył o 3 miejsce w lidze. Zresztą aktualnie na trybunach 'rządzi' moje pokolenie, a więc ludzi wychowanych na Legii, która goliła frajerów zawsze i wszędzie. Trudno wobec powyższego mieć inne wymagania. Zresztą zrozumiesz gdzieś w 2020 roku
P.S. Większość tych dziennikarzyn (zwłaszcza dział sportowy w Wyborczej) to przyjezdni. Polecam najpierw zdobyć dane, a potem budować tezy.