|
0-22
w 1991 roku byliście na 10 miejscu na koniec sezonu. Teraz pewnie będziecie na koniec w najgorszym wypaku na 4 miejscu czyli jak rok temu.
A i tak nie do końca rozumiem o co wy płaczecie:
1997/1998: 5. miejsce w I lidze
1998/1999: 3. miejsce w I lidze
1999/2000: 4. miejsce w I lidze
2000/2001: 3. miejsce w I lidze
2001/2002: Mistrzostwo Polski
2002/2003: 4. miejsce w I lidze
2003/2004: 3. miejsce w I lidze
2004/2005: 2. miejsce w I lidze
2005/2006: Mistrzostwo Polski
2006/2007: 3. miejsce w I lidze
2007/2008: 2. miejsce w I lidze
2008/2009: 2. miejsce w Ekstraklasie
2009/2010: 4. miejsce w Ekstraklasie
Jak się tak popatrzy na ostatnie kilka lat to zawsze Legia kręciła się tak koło 3-4 miejsca w lidze. A od święta robiliście mistrzostwo polski (no bo jak to nazwać skoro macie je raz na 5 lat). Więc będąc w tabeli na 3 lub 4 miejscu jesteście idealnie tam gdzie byliście zawsze w ostatnich latach.
Dlatego ja nie potrafie zrozumieć waszych płaczy w internecie, jak to wam się dzieje krzywda.
Ostatnio edytowane przez wwf : 03.04.2011 o godz. 22:43.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|