Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10213
Stary 03.04.2011, 22:34
coś czuję, że niektórzy będą musieli długo jeszcze przełykać fakt, że nasza liga taka słaba
Naszym najlepszym sprzymierzeńcem, który w sposób ciągły eliminuje potencjalnego rywala jest Walter i niech chłopina żyje jak najdłużej i niech mu się ta zabawa robienia Disneylandu koło Pałacu Ujazdowskiego jeszcze długo nie znudzi .
Z tymi z Bułgarskiej tak łatwo nie będzie, jak w miejsce Bakero wsadzą kogoś sensowniejszego.

W Gdańsku i Wrocławiu niedługo dostaną super stadiony, to wymusi , że i tu i tu inny poziom Lechia i Śląsk osiągną, oni już ładnie się na tę okoliczność szykują, co cieszy


Odpowiedz cytując