coś czuję, że niektórzy będą musieli długo jeszcze przełykać fakt, że nasza liga taka słaba

Naszym najlepszym sprzymierzeńcem, który w sposób ciągły eliminuje potencjalnego rywala jest Walter i niech chłopina żyje jak najdłużej i niech mu się ta zabawa robienia Disneylandu koło Pałacu Ujazdowskiego jeszcze długo nie znudzi .
Z tymi z Bułgarskiej tak łatwo nie będzie, jak w miejsce Bakero wsadzą kogoś sensowniejszego.
W Gdańsku i Wrocławiu niedługo dostaną super stadiony, to wymusi , że i tu i tu inny poziom Lechia i Śląsk osiągną, oni już ładnie się na tę okoliczność szykują, co cieszy
