Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5430
Stary 03.04.2011, 22:17
Dzis na meczu byl Gorawski,Zienczuk.

Fajnie ze byli pilkarze odwiedzają czasem troche inaczej wygladający stadion ,niz wtedy gdy oni grali przy R22.


P.S To chyba nie jest Dudu na tym zdjeciu
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując