Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 03.04.2011, 22:12
Gramy strasznie "topornie" .Przypomina sie gra Legii za czasów Okuki.
Tak prosty ,troche brzydki futbol.Ale skuteczny,i co wazniejsze mamy duzo szczescia.

Gra Jagi tez nie byla nawet przecietna,a gdyby Franek strzelil karnego to potem oni mieli znowu sytuacje,i mogli by to wykorzystac.To takie gdybanie aczkolwiek my szczescia mamy w niektorych meczach mase.

Dzis genaralnie wyróznil bym Pareike.To bramkarz ktorego tyle czasu szukalismy.Przyszedl ogarniety holender i nam go znalazł.
Reszta niemrawo,nawet Melikson mało widoczny.
Poki co mamy kolejne 3 pkt,z gry srednio to wyglada.Zobaczymy na ile Maaskant jest w stanie ją zmienic.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując