Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10210
Stary 03.04.2011, 21:59
Na poważnie, to zupełnie nie rozumiem fenomenu Górnika Zabrze. Wystarczy popatrzeć na skład z dzisiejszego meczu:
Stachowiak-Bemben-Banaś-Jop-Magiera-Bonin-Gierczak-Marciniak-Wodecki-Zahorski-Sikorski

Mamy tu zlepek kilku weteranów (btw: nie wiedziałem, że Gierczak jeszcze gra!), niechcianych w innych klubach przeciętniaków i 2 niespełnionych talentów (Banaś-Zahorski) + kilku kompletnych no-name'ów.

Ten zespół "na papierze" byłby murowanym kandydatem do spadku. W dodatku zdaje się, że z finansami u nich nie najlepiej. A Nawałka wywindował ich na 5 miejsce w tabeli. Ciekawe, na jak długo.

Nawałka jakoś na ogół nie sprawdzał się jako trener - nie tylko u nas, ale i w Zagłębiu zanotował straszne wtopy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując