Marszałek napisał(a):

|
I ten sam,nic nie grający Górnik,dostający w....... jak leszcze od Ruchu, może za chwilę być vice liderem!
|
Można pogratulować Nawałce, że z takiego materiału jaki ma wykrzesał i poukładał umiejetnie zespół, który przy innym trenerze mógłby walczyć o utrzymanie.
Jak najdłuższe utrzymanie Maciusia w Legii powinno być naszym piorytetem

. Trzeba dać odpór pismakom z GWna i bronić Maćka na forach ile się da.
