Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10209
Stary 03.04.2011, 21:47
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
I ten sam,nic nie grający Górnik,dostający w....... jak leszcze od Ruchu, może za chwilę być vice liderem!
Można pogratulować Nawałce, że z takiego materiału jaki ma wykrzesał i poukładał umiejetnie zespół, który przy innym trenerze mógłby walczyć o utrzymanie.

Jak najdłuższe utrzymanie Maciusia w Legii powinno być naszym piorytetem . Trzeba dać odpór pismakom z GWna i bronić Maćka na forach ile się da.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 03.04.2011 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując