prezes85 napisał(a):

|
mistrza zdobywa zawsze zespół który ma ilość punktów równą 2 x ilość moeczów + ok 5
|
W tym sezonie tak raczej nie będzie, bo z twojego wzoru wynika, że trzeba uzyskać około 65 pkt do mistrzostwa. Do końca zostało 10 kolejek, czyli 30 punktów do zdobycia, więc Jaga Legia, Lechia, Lech mogą skończyć sezon z wynikiem 59-62 pkt, ale na to się raczej nie zanosi. Wisła ma dużo zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę w przodzie i pewnie powinna zdobyć mistrzostwo.