Co ? Według mnie On po Pareice był najlepszy na boisku. Generalnie obrona grała dobrze a problem był ewidentnie w utrzymaniu się przy piłce. Generalnie Jaliens zagrał
tylko jeden słabszy mecz z Podbeskidzien zresztą z jego błędów nawet nie padły bramki.