Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 03.04.2011, 21:09
Cytat:
Kew słabiutki,
Co ? Według mnie On po Pareice był najlepszy na boisku. Generalnie obrona grała dobrze a problem był ewidentnie w utrzymaniu się przy piłce. Generalnie Jaliens zagrał tylko jeden słabszy mecz z Podbeskidzien zresztą z jego błędów nawet nie padły bramki.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.04.2011 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując