Lysy napisał(a):

|
I kto im będzie podawał piłki tym napastnikom? Sergei Pareiko? Bez dobrych pomocników z "ostatnim podaniem" potrafiących dośrodkować , to nawet Klose tu niewiele pomoże.
|
Pomoc mamy lepsza niz za Skorzy, a Brozek strzelal ok 20 bramek w samej lidze. Podanie Meliksona do Genkova dzis, czy w Bielsku pokazuje ze moze zagrywac pilki. Jak sie przyzwyczaji do Polskiej ligi, zgra sie z druzyna, zacznie grac szybciej i z klepki (on wyglada jak CR za mlodu, indwidualnie swietnie, duzo jedzil, ale tez tracil, a jak zaczal grac z druzyna to stal sie sweitnym pilkarzem).
Dajmy czas Genkovowi i calej druzynie zeby sie zgrala, mamy w 1 skladzie 4 gosci ktorzy kilka meczow zagrali z ta druzyna raptem kilka meczow, z druzyna ktora gra razem od 8 mscy! Kiedy ostatni raz mielismy tyle pkt przewagi nad 2 druzyna? W 1 sezonie za Skorzy... Jak tak dalej ciulac punkty bedziemy to skonczymy z nie wiele gorszym dorobkiem punktowym niz Lech w tamtym sezonie czy Wisla 2 sezony temu. Mimo wszystko widac progres w ataku - w rundzie jesiennej srednia byla 1,4 bramki na mecz, a we wiosennej jest 2, wiec to napewno daje do myslenia. Mysle ze jak dokupimy napastnika jeszcze jednego, to naprawde pomoc i atak bedzie ok.
Inna sprawa to obrona, mimo wszystko uwazam ze Chavez z Jaliensem beda mocnymi punktami, zgrac sie musza ze soba. No, ale oczywiscie priorytet to boczni obroncy, bo tych co mamy to tragedia.
Pamietajcie, ta druzyna jest budowana, razem graja kilka miesiecy, w poprzedni latach zawodnicy grali ze soba dlugie lata, wiec dlatego ta gra lepiej wygladala. Wiec fakt ze jestesmy na 1 miejscu z 8 punktami przewagi to swietne osiagniecie !