Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10197
Stary 03.04.2011, 20:36
wwf napisał(a):Wyświetl post
Lech, Legia, Jagielonia, Polonia W. przechodzą jakiś niesamowity kryzys. Ale jak Wisła przechodziła kryzysy w 2007 (kiedy zajeliśmy 8 miejsce) i w poprzednim sezonie gdzie w ostatnich kolejkach przegraliśmy mistrza, a Legia była w tej samej sytuacji co dzisiaj to jakoś w Poznaniu nie słychać było płaczu jaka to Polska liga jest słaba. Za to w mediach czytało się jaki ten Lewandowski, Peszko, Stilic jest niesamowity a Kriviets to najlepszy transfer ostatnich lat.
Teksty typu "ale ta nasza liga jest słaba" można zazwyczaj usłyszeć od kibiców drużyn, którym nie idzie. To taki rodzaj dowartościowania. Prawda jest taka, że liga jest z roku na rok co raz mocniejsza, ale nie ma już takiej drużyny jak Legia i Widzew z połowy lat 90., czy Wisła Kasperczaka, która mogłaby wklepać każdemu cztery bramki czy to u siebie czy na wyjeździe.
Odpowiedz cytując