Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17962
Stary 03.04.2011, 20:15
Brak picia uważam nie tyle za niedopatrzenie, co za kompletną głupotę i brak elementarnego profesjonalizmu. I co to za pomysł, żeby rozgrywać mecz w porze drugiego dania? Może zagrajmy następnym razem o 12? Albo 10? Co to za pomysł w ogóle?
Odpowiedz cytując