Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
17962
03.04.2011, 20:15
Brak picia uważam nie tyle za niedopatrzenie, co za kompletną głupotę i brak elementarnego profesjonalizmu. I co to za pomysł, żeby rozgrywać mecz w porze drugiego dania? Może zagrajmy następnym razem o 12? Albo 10? Co to za pomysł w ogóle?
bozar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bozar
Odwiedź stronę domową użytkownika bozar!
Znajdź inne posty napisane przez bozar