Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 03.04.2011, 20:09
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Słaby mecz w naszym wykonaniu. Ta liga to jest jednak dramat jesli przyjezdza wicelider i zamiast zawiesic jakos poprzeczke to strzela sobie dwa samoboje. Oczywiscie byly to nasze jedyne okazje.
Puchary mamy juz prawie pewne ale jak sie naprawde boje powtorki z Karabachu.
plus główka Gienka plus strzał tegoz samego jak sie nie mylę,gdzie ponisła go fantazja i chcial strzelic bramkę kolejki to tak na szybko co mi sie przypomnialo.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując