dynek.pl napisał(a):

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Ta liga to jest jednak dramat jesli przyjezdza wicelider i zamiast zawiesic jakos poprzeczke to strzela sobie dwa samoboje. Oczywiscie byly to nasze jedyne okazje.
Puchary mamy juz prawie pewne ale jak sie naprawde boje powtorki z Karabachu.
|
plus główka Gienka plus strzał tegoz samego jak sie nie mylę,gdzie ponisła go fantazja i chcial strzelic bramkę kolejki to tak na szybko co mi sie przypomnialo.