Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10191
Stary 03.04.2011, 19:53
wwf napisał(a):Wyświetl post
Wisła zrobiła najlepsze transfery, to Wisła będzie się wzmacniać na puchary.
Lech - wyprzedaż
Legia - nowy trener i kolejne miliony na transfery. Ale czy ITI będzie się jeszcze chciało. Dodatkowo po tym co się stało z Rzeżniczakiem to ja przewiduję większą zadyme w Warszawie. I ITI pewnie powie że trener i zepół potrzebuje spokoju a trzeba czyścić trybuny.
Wyjdzie na to, że drużyny z największymi szansami na rozwój i sukces to Wisła, Lechia i Śląsk.
Czego sobie i wam życzę.

Co do sytuacji z S.: jeżeli dostanie zakaz stadionowy, to po pierwsze dostanie go na długo, a po drugie możemy się spodziewać ciszy z sektora za jedną z bramek.
Odpowiedz cytując