Cytat z forum Lecha:
Wiem co masz na myśli i moim zdaniem też już jest pozamiatane (w dużej mierze przez opier...alanie się naszych piłkarzy w rundzie jesiennej), niemniej jednak dziwnie tak jakoś o tym mówić na 10 kolejek przed końcem sezonu, gdy lider ma - mimo wszystko tylko - 8 pkt przewagi nad wiceliderem...
Z drugiej strony ten wicelider zagrał dzisiaj tragicznie, a karny wykonany przez Frankowskiego był tylko podsumowaniem występu zespołu z Białegostoku. Wisła nie grała wcale jakoś nadzwyczajnie - ot, to samo, co zawsze. Jagiellonia bez walki oddała MP Wiśle; nie tylko dzisiejszym meczem, ale grając słabo od początku rundy wiosennej (dotychczas zdobyła zaledwie 2 pkt na 15 możliwych). MP - obojętnie kto by nim nie był - będzie w tym sezonie baaardzo słaby. I ten, kto zdobędzie MP, zdobędzie je dzięki słabości rywali a nie zaje...istości swojej gry.
Haha, gdzieś już to czytałem i to chyba na tym forum, nieprawdaż kresq?
