|
Skala 1-10
Pareiko - 8,5, bardzo dobry mecz Estończyka, uratował nas przed 2-1, a patrząc na mecz Legii z Ruchem - to mogłoby być ciężko i zaczęłyby się nerwy. Po tej sytuacji, obronił z bliskiej odległości strzał. Bardzo dobra gra na przedpolu, wiedział kiedy wyjść po piłkę - raz miał moment zawahania, kiedy wybiegł i wrócił się (Taktyka Majdana)
Jaliens - 6,5, niepotrzebna żółta kartka na początku, ale z każdą chwilą spędzoną na boisku - grał coraz pewniej i nie popełniał wielu błędów.
Chavez - 6,5, brał udział w akcji bramkowej, w obronie solidny, nie dawał się przepchać. Widać, że jest to zawodnik innego pokroju, niż Jaliens. On nadrabia siłą, Jaliens techniką. Chavez przypomina w tym Clebera, ale jednak jest to zawodnik, chyba jednak nie pokroju Clebiego.
Palijic - 6, solidnie w obronie, dziś wydawało mi się, że mało aktywnie uczestniczył w atakach Wiślaków.
Cikos - 5, trochę dzisiaj błędów Cikos popełniał, szczególnei musi popracować nad wrzutkami w pole karne, bo to jest jego słabą stroną.
Jirsak - 4,5, mało aktywny Czech tym razem, mało widoczny na boisku. Jirsak ma to do siebie, że popełnia głupie faule (np. ten kiedy stracił głupio piłkę i sfaulował od tyłu)
Małecki - 5, słabszy mecz Patryka, jego ocenę ratuje jedynie asysta, dużo strat, nieprzemyślanych akcji. Miał dużo udanych dryblingów, lecz później nie wiedzial co z piłką zrobić
Kirm - 7,5, kolejny udany mecz Kirma, który okrasił bramką. Miał sytuacje, by strzelić z pół-przewrotki, ale brakowało mu paru cm.
Sobolewski - 6,5, czyścił w środku, próbował rozciągać grę skrzydłami. Sobol jak wiadomo, lubi głupio faulować, i aż dziw, że nie dostał żółtej kartki, a powinien.
Melikson - 7, wyłożył dwie kapitalne piłki, raz Kirmowi, drugi raz Bułgarowi. Większa cześć I polowy - przechodzona, przespana. Trochę dziś pojedynków przegrał
Genkov - 7, trzeba pochwalić go za grę do końca, jednak przy sytuacji, w której podawał mu Melikson - powinien się lepiej zachować.
|