Temat
:
[20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45
Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
Od: 03.2008
Offline
#
242
03.04.2011, 16:26
wwf, Garguła nigdy nie był w formie, żeby coś w Europie zdziałać.
A co do meczu, nie ma wreszcie pawełko, tylko jest bramkarz, który robi różnicę. Nie tylko w PL.
jumson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jumson
Znajdź inne posty napisane przez jumson