|
no cóz.... kolejny słaby mecz ....fakt... liczą sie 3 pkt. i zwiększająca sie przewaga ...mam nadzieje ze nie zamydli to oczu naszym działaczom odnosnie wzmocnień zespołu bo z taką grą to znowu nie mamy czego szukac w pucharach...
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|