Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 03.04.2011, 16:04
Słaby mecz w naszym wykonaniu ale 3pkt są. Mnóstwo adrenaliny i ten karny z kapelusza. A piłka jeszcze dostała takie rotacji że jakby bramka była o pół metra szersza to by wpadła, ale Pareiko - man of the match...
Odpowiedz cytując