|
Co do słabej wg. niektórych gry Genkova to przypomnę tylko że facet wywalczył już karnego i 2 niepodyktowane a moim zdaniem raczej ewidentne, poza tym zrobiono z niego w Wiśle napastnika grającego tyłem i zbierającego piłki górne które ma rozgrywać na boki, więc raczej cudów bym nie oczekiwał. W pierwszej połowie kilka łądnych wymian i sytuacje, w drugiej już słabo. Kiedy tylko przeciwnicy nas cisną zaraz robi się nerwowo.
|