mitmichael napisał(a):

|
Tutaj w C+ to kazdy gdy gra Wisła wala teksty, ze az sie odechciewa ich słuchac. Najpierw denerwuja teksty Szymkowiaka a teraz jeszcze Wengrzyn - na dodatek obaj grali kiedys w Wisle. To juz sie stalo norma w C+
|
Węgrzyn....... 10 znaków.