Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
3361
03.04.2011, 12:55
aha czyli o to c'mon że pisali wszyscy sopcast zamiast public sport i sie nadawca obraził, o to chodzi
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12