Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3360
Stary 03.04.2011, 12:44
Za nieużywanie nazwy kanału pomimo ostrzeżeń jest ten ban, mam nadzieję że jednak pojawi się dziś tam mecz.Ok dzięki wielkie za info.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez tas de fleia : 03.04.2011 o godz. 12:45.
Odpowiedz cytując