Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 03.04.2011, 11:37
Na miejscu widzow domagalbym sie zwrotu kasy ...

Rundy remisowe przyznawane sa mistrzowi, wiec zwyciestwo Wlodarczyka bylo pewne...mimo, ze kompletnie nic nie pokazal, a cala walka to byla wielka komedia.
Odpowiedz cytując