Gwiaździsty napisał(a):

Jak nasze szanse w ty meczu wygladają w oczach kibiców z Białegostoku wystarczy przeczytać na ich stronie:
|
Bardzo ciekawie napisali. Wisla jest w glebokim kryzysie a zaraz - ich dorobek to 3 zwyciestwa i 1 porazka

(o ile pamietam to w Bytomiu był remis). To albo Wisla jest w kryzysie albo nie przegrala ostatnich 4 spotkan
Proud napisał(a):

|
To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę.
|
Ale jednak remis to punkt wiecej