Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 03.04.2011, 11:04
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak nasze szanse w ty meczu wygladają w oczach kibiców z Białegostoku wystarczy przeczytać na ich stronie:



Bardzo ciekawie napisali. Wisla jest w glebokim kryzysie a zaraz - ich dorobek to 3 zwyciestwa i 1 porazka (o ile pamietam to w Bytomiu był remis). To albo Wisla jest w kryzysie albo nie przegrala ostatnich 4 spotkan

Proud napisał(a):Wyświetl post
To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę.
Ale jednak remis to punkt wiecej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.04.2011 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując