Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
419
03.04.2011, 10:15
najlepszy byl ostatni sedzia ktory dal zwyciestwo Włodarczyka 118 - 112 heh kabaret...
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba