Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10167
Stary 03.04.2011, 10:05
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy Skorża dotrwa do meczu z nami na Ł3 i ciekawa byłaby sytuacja, gdyby cały nasz sektor podziękował mu za pomoc w zdobyciu 13 mistrzostwa Polski...
Co się z tą Legią dzieje, przez pierwsze 30-40 minut potrafią grać po mistrzowsku (vide mecz z Śląskiem), by później spacerować po boisku, nie tworząc żadnego zagrożenia pod bramką rywali. Brak wytrzymałości? Możliwe.
Tak sie konczy hurraoptymizm jaki mieli kibice podczas ustawionego meczu z Arsenalem. Miała byc w koncu wielka polska druzyna grajaca w LM a wszyscy widza co tak na prawde sie z nimi dzieje. A tak sie ludzie smiali z nas po Copa del Sol.
Odpowiedz cytując