AS82 napisał(a):

Głównie Pisowcy żyja w Polsce agentów,układów,czerwonych sitw itd. zapewne dlatego ,że wszystkie swoje niepowodzenia życiowe zwalają na "układ" ktore ciagle miesza w ich żywotach. A co do refleksu ,to rzeczywiście sie wykazali 16 lat po fakcie rozpoczęli rzekomą deubezkizacje itd. Tylko teraz mi nie pisz znów o Nocnej zmianie bo juz nei mam ochoty rozpoczynać tej dyskusji od nowa
Drozd tu masz wykres cen ropy z portalu Bankier.pl ,a nie z jakiegoś pisowskiego bloga,zapewne jest "bardziej zgodny z rzeczywistoscia"
http://www.bankier.pl/inwestowanie/p...ml?symbol=ROPA
|
Tekst o niepowodzeniach zyciowych nudny i oklepany nie majacy z rzeczywistoscia nic wspolnego. Pytanie odezubekizacje po 16 latach mogl zadac tylko ktos tak bystry jak ty
Wez przeczytaj jakas ksiazke historyczna o latach 80-90 w Polsce o zmianie systemu. Jedna, dowolna historyczna. Jest tego sporo w ksiegarniach. Potem sie wypowiedz. Polecam np. "Reglamentowana Rewolucje" Dudka ale moze to byc cokolwiek byle napisane przez historyka. Albo wywiady z Bukowskim na przyklad, byly kgb-owiec opowiada o tym samym tylko w szerszym ujeciu odnosnie calego bloku bylych demoludow.