Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10162
Stary 03.04.2011, 08:50
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
. Pokonując dziś Jagiellonie co wcale takie łatwe nie będzie zwiększymy swoją przewagę do 9 pkt nad Legią i 11 nad Lechem. Nad Jagą będzie wówczas 8 pkt. Prawda jest jednak taka, że ciężkie mecze dopiero przed nami.
Ciężkie mecze zarówno przed nami jak i za nami . Jeśli w meczu ze Śląskiem nie stracimy punktów nie ma szans nas juz nikt zatrzymać . Poza tym terminarz prezentuje się tak :

Jaga ( dzisiaj się okaże ale licze na 3 pkt )

później mamy Korone na wyjeździe - czyli obecnie najgorszą drużynie ligi która od na ostatnie 9 spotkań - 5 przegrała a 4 zremisowała fatalna gra tej drużyny 3 pkt

później Bełchatów u siebie - którego klepnięcie będzie naszym obowiązkiem , poza tym GKS strasznie słabo gra na wyjeździe ( bilans 1-3-6 ) - a gra przeciez z liderem . 3 pkt

Później Śląsk Wrocław na wyjeździe - najważniejszy i najtrudniejszy mecz tej rundy nawet załóżmy pesymistyczne 0 pkt

Górnik Zabrze u siebie (wygrana to obowiązek ) 3 pkt

Lechia - Wisła , drugi najtrudniejszy mecz tej rundy - pesymistyczne 1 pkt

Wisła - Lech - nawet zakładając remis nie jest źle pesymistyczne1 pkt

Wisła - Cracovia - DERBY i TYLKO 3 PKT

W TYM momencie mamy ok 9 pkt przewagi nad głównymi rywalami i praktycznie zapewnione mistrzostwo ( założenie że Jaga , Legia , Lech ,Śląsk , Lechia wygrają mniej niż 6 z 7 spotkań- co można założyć na 95% ) .A nawet gdybyśmy mieli 6 pkt to wszystko w naszych rękach .

Legia na wyjeździe ( 1 pkt )

Zagłębie na wyjeździe ( 1 pkt ) - o nic nie walczy

Polonia u siebie ( 3 pkt ) - o nic nie walczy

wygrywamy ligę z przewagą ok 6 pkt
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.04.2011 o godz. 08:54.
Odpowiedz cytując