PhantomRanger napisał(a):

|
. Pokonując dziś Jagiellonie co wcale takie łatwe nie będzie zwiększymy swoją przewagę do 9 pkt nad Legią i 11 nad Lechem. Nad Jagą będzie wówczas 8 pkt. Prawda jest jednak taka, że ciężkie mecze dopiero przed nami.
|
Ciężkie mecze zarówno przed nami jak i za nami . Jeśli w meczu ze Śląskiem nie stracimy punktów nie ma szans nas juz nikt zatrzymać . Poza tym terminarz prezentuje się tak :
Jaga ( dzisiaj się okaże ale licze na
3 pkt )
później mamy Korone na wyjeździe - czyli obecnie najgorszą drużynie ligi która od na ostatnie 9 spotkań - 5 przegrała a 4 zremisowała fatalna gra tej drużyny
3 pkt
później Bełchatów u siebie - którego klepnięcie będzie naszym obowiązkiem , poza tym GKS strasznie słabo gra na wyjeździe ( bilans 1-3-6 ) - a gra przeciez z liderem .
3 pkt
Później Śląsk Wrocław na wyjeździe -
najważniejszy i najtrudniejszy mecz tej rundy nawet załóżmy pesymistyczne
0 pkt
Górnik Zabrze u siebie (wygrana to obowiązek )
3 pkt
Lechia - Wisła , drugi najtrudniejszy mecz tej rundy - pesymistyczne
1 pkt
Wisła - Lech - nawet zakładając remis nie jest źle pesymistyczne
1 pkt
Wisła - Cracovia - DERBY i TYLKO
3 PKT
W TYM momencie mamy ok 9 pkt przewagi nad głównymi rywalami i praktycznie zapewnione mistrzostwo ( założenie że Jaga , Legia , Lech ,Śląsk , Lechia wygrają mniej niż 6 z 7 spotkań- co można założyć na 95% ) .A nawet gdybyśmy mieli 6 pkt to wszystko w naszych rękach .
Legia na wyjeździe (
1 pkt )
Zagłębie na wyjeździe (
1 pkt ) - o nic nie walczy
Polonia u siebie (
3 pkt ) - o nic nie walczy
wygrywamy ligę z przewagą ok 6 pkt