|
Nie ma co , porażki Legi nie są już przypadkiem . Nie jest to także w takim stopniu wina piłkarzy , jak trenera . Nawet w poprzednim sezonie Białas z Urbanem mieli lepsze statystyki ze 'słabszymi ' piłkarzami niż Skorża po 2/3 sezonu . To on powinien dostać w twarz pierwszy po meczu . I nie mowa tu o braku szacunku , ale dla zwykłej ludzkiego godności i dumy której ten człowiek nie posiada .
Do tego facet do tego ma tak 'wielkie' jaja że nawet przez myśl mu nie przyjdzie dymisja . W każdym innym klubie ( nawet w Cracovii , Arce czy Poloni B) taka ilość porażek doprowadziła by do zwolnienia trenera . Tylko nie w Legii . ITI niech pójdzie po rozum do głowy, bo tylko z zagraniczym treneram może zrobic cokolwiek z tej zbieraniny średnich i dobrych piłkarzy .
Oczywiście nie mówie , że mnie nie cieszy porażka Legii , bo cieszy ogromnie . Jednak ta drużyna ze swoim szczęściem i tak awansuje do pucharów , a tam wypadało by żeby spisała się przyzwoicie . Silniejsza Legia -> silniejsza liga -> silniejsza presja na Wiśle -> silniejsza Wisła .
a tak jutro Wiślacy znając inne wyniki mogą zagrać jak w Bytomiu ... choc wierze że zdobędą z Jagą komplet punktów .
|