Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10158
Stary 03.04.2011, 07:17
Akurat przed meczem z nami Jagiellonia nie spisywała sie dobrze a to samo teraz stało sie z Koroną. To chyba jakis znak dla naszych pilkarzy, zeby za wszelka cene zagrac z tymi ekipami jak najlepiej. Dzisiaj pierwszy tescik.
Odpowiedz cytując