Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10147
Stary 02.04.2011, 22:10
Proud napisał(a):Wyświetl post


Co roku to słyszę. Czekałem kiedy i w tym roku to przeczytam

A dla mnie Mistrzostwo to Mistrzostwo. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał, czy to był słaby czy mocny Mistrz. To będzie tylko i wyłącznie Mistrz Polski 2010/2011. Historia, tradycja - to jest ważne. Tego nie da się kupić za kasę z UEFA.

Ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Każdy ma prawo mieć własny pkt widzenia.
Dokładnie, rozumiałbym taki tok rozumowania gdyby poprzedni mistrzowie byli nie wiadomo jak mocnymi ekipami. Tymczasem spójrzmy na fakty. Kto ostatnio grał w LM? Widzew. Kiedy to było? No właśnie... Sezon 96/97.

Więc o czym mówimy? O jakiej sile? Nonsens. Liga polska to liga polska, jeżeli ktoś się przed rozpoczęciem sezonu spodziewa, że wyklaruje się drużyna, która rozbije rozgrywki w pył i na finiszu będzie miała 80 punktów to przykro mi, ale nie ma na to szans. To tylko Polska.
Odpowiedz cytując